Acumulator 12V Jarrett (12V100AH)
Acumulator solar 12V Jarrett (12V100AH) - www.lutek.ro
Comenzi telefonice
Livrare in 24 ore
FANCOURIER , CARGUS sau DPD
Cupon de reducere
Momentan NU EXISTA nici un cupon ACTIV
Vizualizari: 31395 Producator: Jarrett
Cod produs: 12V -100Ah
Disponibilitate: In stoc furnizor
Optiuni disponibile
* Culoare:
Cant: Adauga in Cos
Acumulator solar 12V 100Ah Jarrett
Acumulator Solar 12V 100Ah etans - gel  Jarrett
Acumulator destinat UPS-urilor cu putere intre 1500W-2000W sau pentru instalatii solare.
Este un acumulator perfect etans care nu necesita intretinere.tip gel
Borne +/- lamelare care confera posibilitatea prinderii cu papuc si surub Ø10mm (apx)
Dimensiuni:407x173x240mm